8 yorum:

 1. Selamun aleykum
  Ben I.U. ilahiyat fakultesi öğrencisi Seher Özer. bitirme tezim fransız kaynaklarında şazeli tarikati.. bu konu hakkida mukayese yapabilmem için türk kaynaklarına da ihtiyacım var önerebileceğiniz herhangi bir kaynak var mı acaba ?

  YanıtlaSil
 2. Dinozorlar yazısı kime aittir.

  YanıtlaSil
 3. Selamun aleykum hocam ben Saliha Kır Karabuk Universitesi İlahiyat Fakultesi son sinif ogrencisiyim bitirme tezi olarak Peygamber Efendimizin şecersini aldim bu konu hakkinda yardimci olursaniz sevinirim Allah a emanet olunuz

  YanıtlaSil
 4. cizre ile alakalı makalenizde kasıtlı olarak belgeler gizlenmiştir. ..güya cizre halkı arap ve süryani imiş..Tarihi Dımeşk kitabına göz atın musul van ve cizre bölgesine hakim olan hakkari beyinin ıyaz bin ganemle bulışması ve müslüman olmasını yazın...bu kürd beyi ıyaz bin ganemle cizrede bulışmuştır..TABİİNDEN halil el kürdi el cizrevi den bahsedin kabri cizrededir...yani 1400 yıl evvel cizrede kürdler var..cizrenin eski adı bakarda veya karda dır..kürdler karduklardır..süryani kaynakları mesela mar abdiso Meşhur süryani papaz.. cizrelidir..kendisini KURDOWİ ülkesinden bir köylünün oğlu olarak tanıtır..

  YanıtlaSil
 5. Hocam size nasıl ulaşabilirim

  YanıtlaSil
 6. Siteye nasıl yazı gönderebiliriz

  YanıtlaSil
 7. Selamünaleyküm fıkhüs sire kavramı ile ilgili makale var mı?

  YanıtlaSil

Yazarlar